Beebikomplekt / Tiny Accs / 00203GBTA

38.00 

[yith_wcwl_add_to_wishlist]

Beebikomplekt: lutikett, närimisrõngas ja musliiniriidest tekk Kaunis pakend, mis sobib ideaalselt kingituseks.

  • Toidukvaliteediga silikoonist ja naturaalsest puidust valmistatud närimisrõngasväikesele lapsele. Ümbermõõt: 14 cm. Ideaalselt sobib hammaste välja tulemiseks. Ohutu närimiseks ja mängimiseks. Silikooni ja puidu erinev kõvadus aitab leevendada valu. Aitab peenmotoorika arenemisel. Sertifitseeritud ja vastavuses Euroopa ohutusstandarditega. Sobib igas vanuses lastele. Hooldusjuhised: pesta sooja veega kasutades imikute seep või pesemisvedelik ja enne kasutamist hoolikalt kuivatada. Käsitöö: Tiny Accs, Eesti. Käsitöö Koostis: toidusilikoon (keemiliste lisanditeta) ja looduslik värvimata pöögipuit.
  • Toidukvaliteediga silikoonist ja naturaalsest puidust lutikettväikestele lastele. Pikkus: 26 cm. Ohutu närimiseks. Lisaks võib kinnitada lutti või närimislelu. Kinnitatakse lapse riiete või jalutuskäru külge. Sertifitseeritud ja vastavuses Euroopa ohutusstandarditega. Sobib igas vanuses lastele. Kaunis pakend, mis sobib ideaalselt kingituseks. Hooldusjuhised: pesta sooja veega kasutades imikute seep või pesemisvedelik ja enne kasutamist hoolikalt kuivatada. Käsitöö: Tiny Accs, Eesti. Käsitöö Koostis: toidusilikoon (ilma keemiliste lisanditeta) ja looduslik värvimata pöögipuit, puidust ja metallist klamber (ohutu beebile)
  • Musliiniriidest tekk. Suur, pehme ja hingav. Väga meeldiv lapse nahale. See kasutatakse mähkimiseks, tekina, samuti lapsevankri kattena ja imetamiskattena. Sobib igas vanuses lastele. Pesta saab käsitsi või pesumasinas õrnal režiimil temperatuuril 30°. Materjal: 100% puuvill. Suurus: 100cm × 100cm. Tootja: Hiina. Maaletoja: Tiny Accs.
  • Tarne: 2-3 tööpäeva

Koostis:

  • 100% puuvill
  • looduslik värvimata pöögipuit
  • puidust ja metallist klamber (ohutu beebile)
  • toidusilikoon (keemiliste lisanditeta)

Käsitöö:

Tiny Accs

 

Maa:

Eesti

Kaal 0.2 kg
Riiete suurus

Värv

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Beebikomplekt / Tiny Accs / 00203GBTA
38.00  Select options